Agro-Las Zamość - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego

PILARKA ŁAŃCUCHOWA 947 PÓŁPROFI  - Agro-Las Zamość - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego

PILARKA ŁAŃCUCHOWA 947 PÓŁPROFI

947 PÓŁPROFI
producent: Oleo Mac

Oleo MacPILARKA ŁAŃCUCHOWA 947 PÓŁPROFI - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego - Agro-Las Zamość

dane techniczne

Pojemność silnika 45 cm³
Moc silnika 3,4 KM – 2,5 kW
Moc użyteczna urządzenia 3,1 KM – 2,3 kW
Łańcuch (podziałka x szerokość) 0,325″x0.58″
Pojemność zbiornika oleju / paliwa 0,27l / 0,5l
Długość prowadnicy 41 cm / 16″
Pompa olejowa automatyczna / regulowana
Waga 4,9 kg
zapytaj o produkt
Oleo MacPILARKA ŁAŃCUCHOWA 947 PÓŁPROFI   - Agro-Las Zamość - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego

dowiedz się więcej

Te łatwe w obsłudze oraz szybkie urządzenia charakteryzujące się wysokim momentem obrotowym również przy niskich obrotach są idealne do najróżniejszych zastosowań w rolnictwie, np. do okrzesywania, przygotowania drewna na opał, ścinania oraz przerzynki średnich i większych drzew.

  • Model z gaźnikiem z kompensatorem, który utrzymuje stały stosunek powietrza i mieszanki. Dzięki temu moc generowana przez silnik utrzymuje się na stałym wysokim poziomie, a sprawność urządzenia nie zmienia się maksymalnie ułatwiając pracę operatora.
  • Dekompresor, pompka rozruchowa oraz półautomatyczne ssanie umożliwiają łatwy rozruch w każdej sytuacji, a jednoczęściowy uchwyt odizolowany od silnika gwarantują łatwe manewrowanie urządzeniem.
  • Pokrywę filtra można otworzyć bez żadnych specjalnych narzędzi, a nylonowy filtr jest samoczyszczący; boczny napinacz łańcucha maksymalnie ułatwia czynności konserwacyjne.
  • Automatyczna, regulowana pompa olejowa z korpusem z aluminium: zapewnia maksymalną wytrzymałość, nie podaje oleju na biegu jałowym ograniczając zanieczyszczenie środowiska.

 

*Warunki gwarancji to między innymi: – 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim – 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.– konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesięcy ( w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).