Agro-Las Zamość - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego

PILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 350 C - Agro-Las Zamość - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego

PILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 350 C

GS 350 C
producent: Oleo Mac

Oleo MacPILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 350 C - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego - Agro-Las Zamość

dane techniczne

Pojemność silnika 38,9 cm³
Moc silnika 2,2 KM – 1,6 kW
Moc użyteczna urządzenia 2,0 KM – 1,5 kW
Łańcuch (podziałka x szerokość) 3,8″x0.50″
Pojemność zbiornika oleju / paliwa 0,26l / 0,36l
Długość prowadnicy 35 cm / 14″
Pompa olejowa automatyczna; nie podaje oleju na biegu jałowym
Waga 4,4 kg
zapytaj o produkt
Oleo MacPILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 350 C  - Agro-Las Zamość - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego

dowiedz się więcej

Zaprojektowana do prac wokół domu (przycinanie gałęzi, okrzesywanie, cięcie pni o małych średnicach oraz przygotowanie drewna na opał). Pilarka ta jest bardzo praktyczna i łatwa w obsłudze, dzięki kilku nowoczesnym rozwiązaniom technicznym łatwa w rozruchu, pracy oraz w czynnościach konserwacyjnych.

 • Przedstawiona w formie graficznej kolejność wykonywanych czynności niezbędnych do prawidłowego rozruchu umożliwia szybkie i bezpieczne uruchomienie urządzenia również mało doświadczonym użytkownikom.
 • Pompka rozruchowa „Primer” znajduje się w dobrze widocznym miejscu na osłonie silnika: ułatwia rozruch na zimno po każdorazowym uzupełnieniu paliwa lub długim okresie nieużytkowania.
 • Wyłącznik zapłonu oraz ssanie umieszczone są na jednej dźwigni wielofunkcyjnej: jest to gwarancja praktyczności i łatwej obsługi.
 • Przezroczyste zbiorniki: umożliwiają natychmiastową kontrolę wzrokową poziomu oleju i mieszanki.
 • System antywibracyjny składający się z 3 amortyzatorów sprężynowych i 3 gumowych: zapewnia ochronę użytkownika przed drganiami, zwiększając tym samym komfort użytkowania.
 • Nowy kształt uchwytu mechanicznego zapłonu: zwiększa komfort w fazie zapłonu urządzenia.
 • Pokrywa filtra wbudowana w pokrywę silnika: umożliwia kontrolę wzrokową i konserwację – wystarczy w tym celu wykręcić 3 śruby mocujące.
 • Filtr powietrza z gąbki: upraszcza i skraca czyszczenia filtra, zapewniając dużą autonomię pracy.
 • Wspornik gaźnika z 4 amortyzatorami: gwarantuje stabilność zapłonu we wszystkich warunkach pracy oraz dłuższą żywotność gaźnika.
 • Maszyna wyposażona jest w sprzęgło „on-board” z obudową i taśmą hamulca wbudowanymi w podstawę: zapobiega to przedostawaniu się ciał obcych do mas wirujących, zapewniając zawsze idealne działanie i ułatwiając fazy demontażu osłony łańcucha.
 • Automatyczna pompa olejowa o stałym natężeniu przepływu: uruchamia się tylko wtedy, gdy łańcuch się porusza. W ten sposób unika się uciążliwych wycieków oleju, gdy maszyna nie pracuje.

 

 

*Warunki gwarancji to między innymi: – 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim – 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.– konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesięcy ( w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).