Agro-Las Zamość - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego

PILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 650 PROFI - Agro-Las Zamość - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego

PILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 650 PROFI

GS 650 PROFI
producent: Oleo Mac

Oleo MacPILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 650 PROFI - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego - Agro-Las Zamość

dane techniczne

Pojemność silnika 63.4 cm³
Moc silnika 5,2 KM – 3,9 kW
Moc użyteczna urządzenia 4,7 KM – 3,5 kW
Łańcuch (podziałka x szerokość) 3/8″x0.58″
Pojemność zbiornika oleju / paliwa 0,45l / 0,8l
Długość prowadnicy 46 cm / 18″
Pompa olejowa automatyczna/regulowana
Waga 6,3 kg
zapytaj o produkt
Oleo MacPILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 650 PROFI  - Agro-Las Zamość - sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego

dowiedz się więcej

Zostały zaprojektowane do najcięższych i najdłużej trwających prac w trudnych warunkach.

  •  Aluminiowy korpus gwarantuje maksymalną odporność na zużycie i doskonałe rezultaty przez cały okres eksploatacji, nawet w przypadku stosowania długich prowadnic.
  • Posiada dużą powierzchnię filtrującą, co zapewnia optymalną ochronę silnika również w bardzo zapylonym otoczeniu, a tym samym przedłuża jego żywotność.
  • Specjalne cylindry i dwu pierścieniowe tłoki zostały zaprojektowane z myślą o najintensywniejszej, długiej eksploatacji.
  • Model wyposażony we wbudowane w skrzynię sprzęgło z bębnem i taśmę hamulca: zapobiega to przedostawaniu się ciał obcych pomiędzy elementy sprzęgła, zapewniając zawsze idealne działanie i ułatwia fazy  demontażu osłony łańcucha.
  • Model wyposażony w system przeciwdrganiowy, składający się z 6 amortyzatorów, 2 sprężynowych i 4 gumowych: zapewniają one operatorowi doskonałe zabezpieczenie przed wibracjami, co przekłada się na większy komfort pracy.
  • Model wyposażony w dźwignię wielofunkcyjną (przyciski Choke/Start/Stop wbudowane w jedną dźwignię, co ułatwia fazy rozruchu i wyłączania narzędzia), dekompresor i boczny napinacz łańcucha.

 

 

*Warunki gwarancji to między innymi: – 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim – 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.– konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesięcy ( w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).